Anahtar modları ve özellikler

Discussion in 'Kılavuz' started by FamuR, Aug 31, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. FamuR

  FamuR Moderator Комьюнити-менеджер

  Joined:
  Aug 8, 2018
  Messages:
  415
  Likes Received:
  31
  Gender:
  Male
  Home Page:
  Anahtar modlar ve özellikler

  Oyuna başladıktan sonra, oyun modlarında kullanılabilecek, gelecekteki takımınız için temel teşkil edecek bir kulüp seçmeniz istenecek.

  Gerçek hayattaki bir futbol kulübünü seçtikten sonra, daha sonra kendi rüya takımınızı oluşturmak için özelleştirebilirsiniz.
  [​IMG]

  Lig Maçları: Yapay zeka kontrolündeki rakiplere karşı dilediğiniz ligdeki favori takımınızı alarak lig mücadelesine başlayın. Örneğin, Liverpool FC'yi seçmek, İngiltere Premier Ligi'nde oynamanızı mümkün kılacaktır.
  [​IMG]


  1v1 Derecelendirme Maçları. Performansınıza göre puanınızı yükseltin ve skor tablolarında yerinizi alın. Maçları kazanmak, yükselmenizi sağlarken, yenilgi takımınızı alt sıralara düşürebilir.

  Ek olarak, kendi takımınız ve sporcularınızın yanı sıra rakiplerinizin istatistiklerine de göz atabilirsiniz. En güçlü oyuncular tarafından kullanılan stratejiyi inceleyin ve kendi taktiklerinizi buna göre uyarlayın.
  [​IMG]
  Antrenör Müsabakaları. Takım yöneticisi rolünü üstlenin ve oyuncularınızı manuel olarak değil, antrenörün yedek kulübesinden kontrol edin. Maç ortasında stratejinizi ayarlayarak ve en uygun oyunları arayarak her oyunu kazanmak için gelişmiş taktik ayarlarından yararlanın.
  [​IMG]
  Kadro Savaşı. Diğer oyuncuların bir araya getirdiği en iyi takımlarla karşılaşın. Yapay zeka, maç sırasında rakip kulübün kontrolünü ele geçirecektir.
  [​IMG]

  Dostluk Maçları. Klasik ve özel kural setleriyle arkadaşlarınıza karşı oynayın.

  Klasik Maç. Standart futbol kuralları ile 1v1, 2v2 ve 3v3 maçları.
   
Thread Status:
Not open for further replies.