Bonus türleri ve seviyeleri

Discussion in 'Kılavuz' started by FamuR, Aug 31, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. FamuR

  FamuR Moderator Комьюнити-менеджер

  Joined:
  Aug 8, 2018
  Messages:
  415
  Likes Received:
  31
  Gender:
  Male
  Home Page:
  Takım Listesi sekmesi altında, çeşitli ülkelerden takımları ve mevcut Takım Rengi güçlendirmelerini görüntüleyebilirsiniz. İlgili bonusların kilidini açmak için benzer sınıf ve rütbeye sahip kaç oyuncuya ihtiyaç olduğunu da öğrenebilirsiniz.

  Çoğu yükseltmenin 4 farklı seviyesi vardır. Takımınızdaki sporcular Takım Rengi gereksinimlerine ne kadar çok uyuyorsa, o kadar fazla bonusun tadını çıkaracaklar, bu da oyuncuların tüm becerilerine veya yalnızca bazılarına ek puanlar alacağı anlamına gelir (ör.: top sürme veya hareket hızı).

  Hangi bonusların elde edildiğini görmek için Takım Renklerim bölümünü kontrol edin.

  ÖNEMLİ!

  Aktif bonuslar yalnızca gereksinimleri karşılayan oyuncular için geçerlidir. Örneğin, Atletico bonusunun kilidini açtıysanız, yalnızca İspanyol temsilcileri tüm beceri değerlerinde +2 artışı alacaktır.

  Bonusların yalnızca ana kadronuzdaki oyuncular için geçerli olduğunu da unutmayın.

  3. ve 4. seviye bonusları etkinleştirmek, belirli bir türde belirli sayıda maç oynamanızı ve ardından ilgili hayran puanlarını kazanmanızı gerektirebilir. Gereksinimlerin tam listesini kontrol etmek için imlecinizi istediğiniz Takım Rengi bonusunun üzerine getirin ve büyüteç düğmesini tıklayın.

  Tüm gereksinimler karşılanırsa, birkaç Takım Rengi bonusu aynı anda etkin olabilir. Ancak, bir oyuncuya birden fazla efekt uygulamak imkansızdır, çünkü oyun sırasında yalnızca en yüksek değere sahip istatistik artışı sayılacaktır.
   
Thread Status:
Not open for further replies.