Ödül sistemi

Discussion in 'Kılavuz' started by FamuR, Aug 31, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. FamuR

  FamuR Moderator Комьюнити-менеджер

  Joined:
  Aug 8, 2018
  Messages:
  415
  Likes Received:
  31
  Gender:
  Male
  Home Page:
  Sıralama maçlarına ve haftalık liglere katılarak ya da hafta sonu ve sezon finali ödüllerinden özel ödüller kazanılabilir.

  Takımları ister sıralamada yükselsin, ister skor tablosundaki mevcut yerinde kalsın, oyuncular 1v1 Maç menüsünde gösterilen ödülleri alacaklar.
  [​IMG]

  Oyuncular, oynanan her 10 maç için jeton alacaklar. Olası ödüllerin tam listesi, "Son Ödül" sekmesinin "Ödüller" alt bölümünde görülebilir.

  "Champions" ve "Super Champions" olarak derecelendirilen oyuncular, benzer derecedeki bir rakibe karşı kazanılan her galibiyet için özel ödüller kazanacaklar. Ayrıntılar için "Son Ödül" sekmesini kontrol edin.

  Haftalık Lig'e katılarak daha fazla ödül kazanılabilir. Tüm eşyalar, mevcut ligin sonunda haftalık olarak verilir. Olası ödüllerin tam listesi "Lig Ayrıntıları" sekmesinin "Haftalık Lig" alt bölümünde bulunabilir.

  Son olarak, mevcut sezonun sonunda elde edilen en yüksek derece için sezon ödülleri verilir. Zaman çerçevesi "1v1 Match" modu alt bölümünde kontrol edilebilir. Ayrıca, olası getirilerin kapsamlı listesi için "Ödüller"e bakabilirsiniz.
   
Thread Status:
Not open for further replies.