Transfer Pazarı

Discussion in 'Kılavuz' started by FamuR, Aug 31, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. FamuR

  FamuR Moderator Комьюнити-менеджер

  Joined:
  Aug 8, 2018
  Messages:
  415
  Likes Received:
  31
  Gender:
  Male
  Home Page:
  Gerekli oyuncular Transfer Pazarı sekmesinden satın alınabilir ve satılabilir.

  Profilini kontrol etmek için belirli bir oyuncunun adını arama çubuğuna girin.

  Kırmızıyla vurgulanan sayı, seçilen oynatıcıyı satın almak için halihazırda gönderilmiş olan başvuru sayısını gösterir. Ödemek istediğiniz tutarı girin ve en büyük tekliflerin otomatik olarak listenin en üstüne geleceği sıraya girin.

  Mavi ile vurgulanan sayı, seçilen oyuncuyu satmak için başvuru sayısıdır. İstenen oyuncuyu hemen almak için mevcut fiyatları kontrol edin ve sporcu satın alırken aynı tutarı belirtin veya daha sonra uygun bir teklif göründüğünde bir transfer sağlamak için daha düşük bir fiyat koyun.

  Satın alınan oyuncular "Alışveriş Listesi" sekmesinin altında görünecektir. İşlemi tamamlamak için sporcunun adının yanındaki "Talep Et" düğmesini tıklayın.
  [​IMG]

  Bir sporcuyu satmak için "Mevcut Oyuncular"a gidin, satmak istediğinizi seçin ve almak istediğiniz oyun içi para birimi miktarını girin. Piyasada en az bir uygun sipariş varsa, oyuncu hemen satılacaktır. Aksi takdirde başvuru, sipariş listelerinde yer alacaktır.
  [​IMG]

  ÖNEMLİ!

  Transfer Pazarından satın alınan veya bir paketten alınan her yeni gelen, ekibinize kaydedilmelidir.

  Bir oyuncuyu kaydetmek için "Kayıt" sekmesine gidin, imlecinizi oyuncunun adının üzerine getirin ve ardından "Git"e tıklayın.
   
Thread Status:
Not open for further replies.